MOKASYNY (ORZECHOWE NUBUK) Powiększ do pełnego rozmiaru

MOKASYNY (ORZECHOWE NUBUK)

Czas realizacji zamówienia około 5 dni roboczych od zaakceptowania wpłaty. Możliwa szybsza realizacja - prosimy o kontakt mailowy przed złożeniem zamówienia.

Mokasyny to buciki z miękką podeszwą szyte ręcznie w Polsce ze 100% skóry naturalnej.

*nie zaleca się używania mokasynów ze skóry licowej na zewnątrz a zwłaszcza na chodnikach i asfaltach gdyż skóra może się szybciej ścierać*

Więcej szczegółów

70,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

Model klasyczny bez dziurek oraz inne kombinacje również dostępne w tej skórze - prosimy o kontakt mailowy przed lub po złożeniu zamówienia.

Mokasyny są idealne dla niemowląt, dzieci raczkujących, stawiających pierwsze kroki jak i dla tych starszych samodzielnie odkrywających świat na dwóch nogach. Miękka podeszwa sprawia, że stopa ma więcej swobody a to ułatwia łapanie równowagi i stawianie zwłaszcza pierwszych kroków. Łatwo się je zakłada i zdejmuje. Na nodze trzymają się dzięki gumce a brak zszycia po bokach sprawia że powietrze swobodnie przepływa i stopa się w nich nie poci. 

Rozmiarówka na długość stopy: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 & 18 cm. Zaleca się zamawianie według dokładnej długości stopy bo każdy rozmiar ma około 0,5-1 cm zapasu.

Mokasyny ze skóry nubukowej w użytkowaniu zrobią się ciemniejsze. Czyścić wilgotną chusteczką. Nie prać.